Screen Shot 2016-10-21 at 17.15.30.png
Screen Shot 2016-10-21 at 17.15.30.png

4 bee


projektēšana un konsultācijas

SCROLL DOWN

4 bee


projektēšana un konsultācijas

Par mums

 

SIA “4 bee” ir kvalificētu speciālistu komanda ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi projektēšanas un konsultāciju jomā.

 

Pakalpojumi


PakalpojumiProjektēšana

Projektēšanas darbus veicam pēc jaunākajiem projektēšanas principiem un metodoloģijas.

Projektēšanu veic augsti kvalificēti un sertificēti inženieri. Darba procesā mēs izmantojam advancētas programmas (BIM). Mēs palīdzam mūsu klientiem īstenot projektus, iekļaujot tajos energoefektīvus, videi un budžetam draudzīgus risinājumus.

Piedāvājam veikt projekta izpēti un norādīt uz būtiskiem trūkumiem, salīdzināt faktiski izbūvēto sistēmu ar projektēto, ar mērķi definēt atkāpes no projekta risinājuma, kas var būtiski ietekmēt sistēmas darbību un izstrādājam secinājumus, norādot uz konstatējamām atkāpēm, to cēloņiem un sekām.


KONSULTĀCIJAS

SIA “4 bee” sniedz konsultācijas, lai nodrošinātu veiksmīgu būvniecības projektu īstenošanu atbilstoši klientu vēlmēm un normatīvo aktu prasībām.

SIA 4 bee patstāvīgi organizē apmācības speciālistiem. Mācību seminārus vada nozares eksperti, kuriem ir liela praktiskā pieredze, piedāvājot praksē pārbaudītus padomus un risinājumus. Regulāra darbinieku kompetences padziļināšana un kvalifikācijas paaugstināšana ir profesionālu darbinieku komandas un uzņēmuma veiksmīgas un ilgtspējīgas attīstības garants.

Kontakti


Kontakti


mūsu ofiss

Ventspils iela 48, Rīga, Latvija LV-1002

 
 

kontakti

info@4bee.lv

vai izmantojiet blakus esošo automātisko saziņas formu 

Name *
Name